Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 vincent

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
xavier
kocur
xavier


Age : 34

vincent - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: vincent   vincent - Page 5 Empty16.10.11 8:55

- ona nie pije i nie pali, matko co to za kochana dziewczyna. ale wiesz dla niej jestem czasem w stanie zrezygnować z nawet tego nie picia na imprezie, na tamtej nie piłem bo ona nie piła. ma słabą głowę, nie chciałem tego wykorzystywać, potem wyszedłbym na totalnego dupka, nie sądzisz vince? nie tak miałoby wyglądać wtedy nasze pożycie albo w ogóle życie. jestem z nas dumny, patrz... mamy pracę, mamy studia, mamy piękne kobiety przy sobie normalne związki które ciągle się rozwijają. czyż to nie cudowne? cieszy mnie to że ty dorosłeś do stabilnego dobrego związku - powiedział spokojnie ale potem się napił - piwa nam brakuje już - nawet pociągnął nosem, patrząc na puste puszki.
Powrót do góry Go down
vincent
harry potter
vincent


Age : 36

vincent - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: vincent   vincent - Page 5 Empty16.10.11 8:58

- pat pali, ale mi to nie przeszkadza. palenie jest seksi, ale niepalenie też. w sumie obojetnie - majaczal juz okropnie wiec odlozyl pusta puszke sladem xaviera - ojej.. ja tez jestem dumny! tylko ja musze jeszcze pokochac pat do konca.. rozumiesz, niee? - pewnie polozyl glowe na kanapie i poczul ze mu zimno wiec wyjal z szuflady dla nich koce - dobra, dobra, swietnie bylo.. - nie wiedzial co juz mowi i usnal.
Powrót do góry Go down
xavier
kocur
xavier


Age : 34

vincent - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: vincent   vincent - Page 5 Empty16.10.11 8:59

zasnął też zadowolony i śniło o cornelii.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





vincent - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: vincent   vincent - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
vincent
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Londyn. :: Mieszkania-
Skocz do: