Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 ted

Go down 
+11
freddy
mathilde
jackie
xavier
cornelia
ruby
lia
robert
patricia
noah
teddy
15 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
teddy

teddy


Age : 34

ted Empty
PisanieTemat: ted   ted Empty05.10.11 4:51

ted Modern-bedroom-designs-photos-550x366
Powrót do góry Go down
noah
gaduła
noah


Age : 33

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:20

w takim razie noah przyszedł z patricią do mieszkania teda, z którym się przyjaźnił, pozdrawiam moją pamięć, siema i dzięki asia xd w każdym razie drzwi na pewno były otwarte, więc przepuścił w nich patricie, jako dżentelmen i sam wchodząc zaraz za nią. rozejrzał się w poszukiwaniu teda, ale że go nie znalazł skupił całą uwagę na patrici.
- czego się napijesz? - zapytał z ujmującym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
patricia
kasiora
patricia


Age : 33

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:22

ona szukała swojego brata i alex z matthew ale też ich nie znalazła, byli pierwszymi osobami na imprezie. uśmiechnęła się także do niego, zdjęła z siebie kurteczkę, było jej stanowczo za gorąco. więc mógł podziwiać ja całą w tym momencie - no nie wiem, zalezy co my tutaj mamy... może mamy whisky? to może whisky się chętnie napiję - zaproponowała - chyba jesteśmy pierwsi - zachichotała
Powrót do góry Go down
teddy

teddy


Age : 34

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:26

-noah! - ucieszył się na widok kumpla - cześć, bro. a to kto? - zagadął, spoglądając na patricie krytycznym wzrokiem. wolał nie strzelać imionami, bo nigdy nie było wiadomo, czy nie zrobi przyjacielowi przypału, biorąc pod uwagę jego rozwięzłość. poklepał go po plecach, wyciągając rękę do pat - jestem teddy. witaj w moich skromnych progach - zafalował brwiami.
Powrót do góry Go down
patricia
kasiora
patricia


Age : 33

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:27

- patricia, miło mi teddy - powiedziała z uśmiechem, zawsze była miła dla wszystkich. no może nie do konca skoro dla brata nie bywała miła czasem. spojrzała na chłopaka, wyglądał jej nawet na porządnego faceta, więc podała mu rękę - impreza sie dopiero rozkręca, hmm - nie wiedziała co ma powiedzieć, także stała trochę i ich obserwowała.
Powrót do góry Go down
robert
laleczka
robert


Age : 37

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:29

weszli tutaj z ruby jako rodzina królewska, chociaż robert nie za bardzo liczył się z żadnymi etykietami. oj, było tak szałowo i tłoczno że aż nie zauważył pat ze swoim wymuskanym lalem ale ok, skupiał się bardziej na ruby niż na swojej siostrze
- hm, no.. dawno cię nie widziałem - seksownie się uśmiechnął, pewnie chciał dodać na końcu zdania 'nago' ale powstrzymał się. miałam się spytać, max nie ma też romansu z ruby? bo max i rob to friendowie tak jakby - mam nadzieję, że nie zaspokoiłaś się innym towarzystwem - powiedział, lecz opuszczała go ta nadzieja, bo w sumie dawno jej nie widział ;cc
Powrót do góry Go down
noah
gaduła
noah


Age : 33

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:29

- okej, sprawdzę czy jest - powiedział, po czym uśmiechnął się szeroko widząc teda. - ted! siema - przywitał się z nim po męsku, haha xd po czym spojrzał na patricię i przedstawił ją teddyemu, dyskretnie dając mu znak, że to dobra sztuka, a ja czuję teraz lekki niesmak, bo została porównana do jakiegoś mięsa ;c - stary masz whiskey na składzie? - zapytał teda, ucieszony, że sam nie musi go szukać, chociaż to nie było wyczerpujące zadani, skoro musiał podejśc jedynie do barku xd
Powrót do góry Go down
ruby
gaduła
ruby


Age : 32

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:32

hm, ich relacje są bardziej skomplikowane. on był jej korepetytorem, więc pewnie poznała roba przez niego, skoro się znają. no i z robem spała :p - hm, ja ciebie też nie. to miłe, że do mnie napisaleś, ale właściwie... skąd ten pomysł? - zapytała, uśmiechając się do chłopaka i zdejmując płaszczyk, żeby każdy mógł podziwiać jej kobaltową sukienkę bez pleców - innym towarzystwem? - uniosła brwi - jasne, że nie - skłamała gładko i bez zająknięcia, bo w sumie trochę zastąpiła roba noahem. dobrze, że póki co go nie zauważyła.
Powrót do góry Go down
lia

lia


Age : 33

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:32

przyszła też lia, która akurat błądząc po mieście usłyszała głośną muzykę dochodzącą z własniego tego mieszkania, nie wiedziała czy jest mile widziana, ale melanż to melanż, uznała tą imprezkę jako integracyjną. drzwi były otwarte, weszła dosyć niepewnie.
- siema, można na chwilę? - nie zwracała się do nikogo, bo nie wiedziała nawet kto był organizatorem. dodała uśmiech na dobre, pierwsze wrażenie.
Powrót do góry Go down
patricia
kasiora
patricia


Age : 33

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:34

pomachała do ruby i roberta skoro to ona ich zauważyła pierwsza, ładnie razem wyglądali. obserwowała całą sytuacje, przemieściła się bliżej noaha, żeby zobaczyć jak to jest z tym barkiem, chętnie by się napiła mocniejszego alkoholu a na dodatek zapaliła tylko nie wiedziała czy pali sie u teda czy nie. uśmiechnęła się do noaha - ale jak nie ma whisky to może być cokolwiek mocnego - zauważyła
Powrót do góry Go down
teddy

teddy


Age : 34

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:35

teddy pokiwał głową, uśmiechając się pod nosem i po raz kolejny obczajając patricię. pewnie też ją potem zaliczy, a kiedy z nią skończą, wyląduje w rowie, ok żarcik - ktoś przyniósł jasia wędrowniczka, więc nie krępuj się i częstuj - pewnie w przeciwnym razie nie wyjmowałby butelki łychy, bo był skąpy, hehe - jasne, że można! wchodź - zawołał do lii, kiedy pojawiła się w jego drzwiach - każdy jest tu dzisiaj mile widziany - a już na pewno jeśli wygląda tak jak lia. ale tego już nie dodał. to znaczy jego spojrzenie, aż to krzyczało, ale może nie zauważyła.
Powrót do góry Go down
cornelia
laleczka
cornelia


Age : 31

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:35

przyszła, znała teddiego od przedszkola i razem bawili się kiedyś w berka a on ją pociągnął za spódnicę i jej spadła ;c niemiłe wspomnienie, cóż, usiadła obok alkoholów, jednak skusiła się jak na razie na soku jabłkowym, bo nie miała z kim pić. ona właściwie nie ma głowy do picia ;c
Powrót do góry Go down
xavier
kocur
xavier


Age : 34

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:37

wpadł na imprezę a zarazem prosto na cornelię - o siema wszystkim - przywitał się ogólnie a potem pocałował w policzek corn - co tam? - usiadł sobie obok niej. może nawet objął ją ramieniem, albo coś. znał teda, w końcu to jego kumpel jest! pewnie kumplowali się we trzech razem z noahem, na to wychodzi
Powrót do góry Go down
jackie

jackie


Age : 33

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:37

poczta pantoflowa dotarla do niej wiadomosc o imprezie u teddiego, wiec postanowila wbic. odstrzelila sie jak mrowka w swieto lasu i wbila do jego mieszkania, rozgladajac sie ciekawsko po znajomych swojego brata.
Powrót do góry Go down
mathilde

mathilde


Age : 33

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:38

mathilde też wpadła, skoro już obczaiłam, że mają jakiś romansik z teddym, bo trochę mi się o tym zapomniało. - cześć przystojniaku. - zaczepiła go wbijając mu palec wskazujący gdzieś między żebra i uśmiechając się przy tym szeroko i wyjątkowo uroczo, z pewnością.
Powrót do góry Go down
robert
laleczka
robert


Age : 37

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:39

uśmiechnął się, jakby jej wierzył, pewnie miał słabe zaufanie do kobiet, pewnie to dlatego, że nie wyszedł mu kiedyś związek, poza tym miał przykład na maxie, którego żona wykiwała. rzeczyście nie umknęło mu jej piękne ciało które odłoniła sukienką i sięgajac po whisky sam do siebie się wyszczerzył, potem jednak ruby to zauważyła - jak to dlaczego? bo tęskniłem? to chyba miłe wytłumaczenie! - po wczorajszej awanturze z pat miał ochotę być miły i misiowaty! - hm, nie zniósłbym kłamstwa, ale tobie uwierze, piekna. jak tak szkola i w ogole jak sie masz jak mnie nie bylo - spytal egoistycznie
Powrót do góry Go down
freddy

freddy


Age : 34

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:39

goraczke sobotniej nocy poczul rowniez freddy, ktory chetnie zawital z jakas flacha w progach teddy'ego. na dzien dobry zmajstrowal sobie jakiegos drina i rozsiadl sie gdzies w salonie.
Powrót do góry Go down
noah
gaduła
noah


Age : 33

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:39

noah też nie zauważył ruby, bo chyba udławiłby się własną śliną z faktu, że była z bratem patrici, którego kojarzył dość dobrze. w każdym razie załatwił whiskey, które przyniósł swojej partnerce i podał z uroczym uśmiechem.
- proszę - cmoknął ją w sam środek ust, po czym opadł z gracją xd na kanapę obok niej, obejmując ją ramieniem i smyrając noskiem po szyj. - co u ciebie właściwie, bo nawet nie wiem - powiedział, robiąc smutną minę, że nie zna żadnych szczegółów, po czym napił się swojego trunku.
Powrót do góry Go down
lia

lia


Age : 33

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:40

- dzięki bardzo, lia jestem - wystawiła rękę do chłopaka, calkiem milego. to chyba on tu królował.
- jak mniemam to Twoja impreza ? - uśmiechnęła się do niego i poprawiła włosy.


Ostatnio zmieniony przez lia dnia 08.10.11 7:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
cornelia
laleczka
cornelia


Age : 31

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:41

zaskoczona całusem cornelia odwróciła się, bo początkowo nie zauważyła kto ją nim obdarzył potem widząc twarz xaviera nie wiedziała czy się cieszyć czy smucisz - aaah.. czesc - wymruczala, potem dopila sok jabłkowy i westchnela, bo pomyslala, ze jednak przy nim nie chcialaby sie upic xd - hm, a gdzie te dziewczyny w twoich koszulach? nie przyszly? - spytala, pewnie zapadlo jej to w pamiec!
Powrót do góry Go down
teddy

teddy


Age : 34

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:41

wyszczerzył się na widok mathilde, którą objął ramieniem zaraz po tym jak odebrał od niej atak palcem wskazującym hehe - cześć, bestio - zaśmiał się w jej pachnące grejfrutami włosy i pocałował w skroń - dawno się nie widzieliśmy - pewnie to on ją olał, bo po pierwsze był kobieciarzem, a po drugie cierpiał na sklerozę, w dodatku całkiem zaawansowaną, ale jak zwykle zwalał brak kontaktu na nią.
Powrót do góry Go down
patricia
kasiora
patricia


Age : 33

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:42

mruczała pod nosem zadowolona, trochę żałowała że jest z bratem na imprezie, bo potem byłaby z tegoo jakaś dziwna sytuacja. pocałowała noaha ot tak - a wiesz, nawet wszystko w porządku. jakoś ostatnio zajęcia, praca zajęcia i praca, nic więcej a co u ciebie noah? też nic nie wiem - położyła rękę na jego udzie, smyrając go po nim. oblizała wargi i napiła się swojego łyskacza, smakował jej. obserwowała ludzi.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Age : 34

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:42

matt również zdecydował się przybyć, dzierżąc w dłoni litra. rozglądał się wszędzie za alex, jednak nie znalazłszy jej, usiadł na jakiejś kanapie czy czymś i zrobił sobie dość mocnego drinka.
Powrót do góry Go down
xavier
kocur
xavier


Age : 34

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:44

- no nie ma żadnych niestety dziewczyn, ale ty jesteś. znaczy nie w mojej koszuli ale bardzo ładnie wyglądasz - pocałował ją w szyję - chcesz się czegoś może napić? tylko nie wiem czy cię ktoś przypadkiem nie ukradnie kiedy pójdę do barku... mam nadzieję że nie. chcesz jakiejś wódki z colą czy coś takiego? -zapytał z grzeczności, był dzisiaj uprzejmy dla corn.
Powrót do góry Go down
ruby
gaduła
ruby


Age : 32

ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty08.10.11 7:44

w końcu na siebie wpadną, ale to może jeszcze nie teraz. poczekamy aż się upiją, żeby było ciekawiej. jejku, gram na dwa, a ledwo ogarniam co tu się dzieje, tak nakurwiacie postami, ludzie :p. ruby uśmiechnęła się figlarnie do roberta, kładąc mu dłoń na torsie - masz rację, to miłe wyjaśnienie i jak najbardziej je kupuję. będzie mi jeszcze milej, kiedy zmajstrujesz mi long island ice tea - ta to ma wymagania xd.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ted Empty
PisanieTemat: Re: ted   ted Empty

Powrót do góry Go down
 
ted
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Londyn. :: Mieszkania-
Skocz do: