Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Battersea Park

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Administrator
danonek
Administrator



Battersea Park Empty
PisanieTemat: Battersea Park   Battersea Park Empty04.10.11 5:47

Battersea Park Battersea%20park

Battersea Park Battersea-Park-2
Powrót do góry Go down
https://londek.forumpolish.com
ruby
gaduła
ruby


Age : 32

Battersea Park Empty
PisanieTemat: Re: Battersea Park   Battersea Park Empty06.10.11 9:02

wracała tędy do domu, a że była trochę strachliwa, co pięć sekund miała wrażenie, że wyskoczy na nią wariat z siekierą i podskakiwała na każdy szelest krzaków spowodowany wiatrem albo buszującymi (w zbożu) psami.
Powrót do góry Go down
noah
gaduła
noah


Age : 33

Battersea Park Empty
PisanieTemat: Re: Battersea Park   Battersea Park Empty06.10.11 9:11

noah pomykał sobie tędy do domu, bo strasznie długo do niego wracał dzisiejszego wieczoru, ale cóż zrobić! pewnie zastanawiał się, co miał zrobić po powrocie, bo z tego wszystko to, aż zapomniał. miał dość szybkie tempo, a więc i trochę głośne. nie wiem jakim cudem rozpoznał ruby, ale udało mu się to, bo miał wzrok super bohatera, w którego miał się zamienić po powrocie do domu, co mu się przypomniało, kiedy zobaczył ruby. pewnie był od niej o jakieś pięć kroków i poznał ją po sylwetce. uśmiechnął się do siebie łobuzersko i zwolnił kroku idąc za nią w mniejszej odległości niż pięć kroków, oh, cóż za groza!
Powrót do góry Go down
ruby
gaduła
ruby


Age : 32

Battersea Park Empty
PisanieTemat: Re: Battersea Park   Battersea Park Empty06.10.11 9:14

biednej ruby serduszko zabiło tak głośno, że przez moment nie słyszała własnych panicznych myśli odnośnie tego, że zaraz ktokolwiek za nią idzie, wbije jej nóż w plecy i zgwałci, albo najpierw zgwałci, potem zakopie żywcem lub zastrzeli i rozprzeda narządy na czarnym rynku... koniec tych kombinacji. przełknęła głośno ślinę i przyspieszyła kroku, nie chcąc zacząć jednak biec, bo czasami zaplątywała się we własne nogi, a wolała tego w tym momencie uniknąć.
Powrót do góry Go down
noah
gaduła
noah


Age : 33

Battersea Park Empty
PisanieTemat: Re: Battersea Park   Battersea Park Empty06.10.11 9:22

noah był bardzo rozbawiony, co musimy przypisać mu późnej godzinie i zmęczeniu, bo normalnie nie dręczyłby tak psychicznie ruby. nie przyspieszył kroku, kiedy ona to zrobiła, a najzwyczajniej w świecie zaczął cicho śmiać się pod nosem. nie chciał wystraszyć jej na śmierć, więc starał się jak najszybciej opanować.
- ruby! - wychrypiał za nią i przyspieszył kroku. - na miłość boską, zaczekaj! - krzyknął, kiedy ze strachu przyspieszyła jeszcze kroku. bał się, że zacznie mu uciekać, a on nie był pewien, czy ją do goni, bo dawno nie uprawiał joggingu!
Powrót do góry Go down
ruby
gaduła
ruby


Age : 32

Battersea Park Empty
PisanieTemat: Re: Battersea Park   Battersea Park Empty06.10.11 9:24

ruby była na tyle zestresowana, że zamiast odetchnąć z ulgą, kiedy śledzący ją osobnik zawołał ją po imieniu, przestraszyła się jeszcze bardziej, tworząc w głowie obraz maniakalnego prześladowcy, który zedrze z niej skórę i zrobi sobie z niej baldachim, przy którym będzie sobie walił konia w gazetę wyborczą, o matko, ale mam najebane w głowie xd. w każdym razie zatrzymała się gwałtownie, policzyła w myślach do pięciu i odwinęła się na noaha swoją stu kilową torbą, w której miała wszystko począwszy od podręczników, skończywszy na kostiumie basenowym, bo miała dzisiaj zajęcia w ramach wf.
Powrót do góry Go down
noah
gaduła
noah


Age : 33

Battersea Park Empty
PisanieTemat: Re: Battersea Park   Battersea Park Empty06.10.11 9:29

nie zdążył się uchylić, bo nie spodziewał się takiej reakcji z jej strony, więc dostał z całego impetu torbą, aż się zachwiał i nawet zdążył dojść do wniosku, że to jego pierwszy i ostatni raz jak kogoś straszy! jęknął z bólu, łapiąc się za głowę.
- aua - wymruczał jedynie i miał ochotę osunąć się na ścieżkę, ale w ramach szukania podparcia, przesunął się w stronę barierki, o którą oparł tyłek z nadzieją, że nie wpadnie do wody, bo nie byłoby przyjemnie kąpać się o tej godzinie w tak zimnej wodzie jesienią. - chciałaś mnie zabić? - wymruczał, masując swoją głowę i zastanawiajac się, czy nie ma wstrząsu mózgu i co ona w ogóle w niej nosi!
Powrót do góry Go down
ruby
gaduła
ruby


Age : 32

Battersea Park Empty
PisanieTemat: Re: Battersea Park   Battersea Park Empty06.10.11 9:38

-a ty mnie? - zawołała w odpowiedzi, kręcąc głową i patrząc przez moment skołowana na noaha jakby nie wiedziała co się właściwie stało. kiedy w końcu zaskoczyła, zrobiła przepraszającą minę - jejku, nie chciałam... po prostu była pewna, że to jakiś don corleone albo inny aiden - ułożyła usta w podkówkę, podchodząc do chłopaka i przyglądając mu się, ale było ciemno, więc nawet nie mogła ocenić czy nie otworzyła mu czaszki swoim zabójczym ciosem torbą - przepraszam - bąknęła zmieszana, bo teraz, kiedy opadły emocje zrobiło się jej głupio.
Powrót do góry Go down
noah
gaduła
noah


Age : 33

Battersea Park Empty
PisanieTemat: Re: Battersea Park   Battersea Park Empty06.10.11 10:00

spojrzał na nią z niedowierzaniem.
- i potencjalny morderca krzyczałby twoje imię? - zapytał, nie pojmując jej toku myślenia, właściwie to w tym momencie niczego nie pojmował, bo dudniło mu w całej głowie i czuł, że jutro zrobi sobie dzień wolny od uczelni, taki długi weekend, ponieważ nie będzie w stanie się tam dowlec. - okej. ja też przepraszam - przyznał się do swoich win i udał skruszonego, chociaż właściwie to nie musiał udawać. w ogóle to czuł się całkiem niefajnie i będzie wiedział na przyszłość, żeby nie straszyć kobiet, bo ich torby bywają zabójcze!
Powrót do góry Go down
ruby
gaduła
ruby


Age : 32

Battersea Park Empty
PisanieTemat: Re: Battersea Park   Battersea Park Empty06.10.11 10:03

westchnęła, kiedy wytoczył przeciwko niej ten argument, bo nagle teoria o prześladowcy i baldachimie ze skóry wydała jej się potwornie głupia i miało wiarygodna, wiec skończyło się na tym, że wzruszyła ramionami - przestraszyłam się, więc nie myślałam logicznie - wyjaśniła, przysiadając obok noaha i dotykając opuszkami palców jego skroni - ale nic ci nie jest, prawda? - wolała się upewnić. w końcu nie planowała go uszkadzać.
Powrót do góry Go down
noah
gaduła
noah


Age : 33

Battersea Park Empty
PisanieTemat: Re: Battersea Park   Battersea Park Empty06.10.11 10:08

zauważył, że nie myślała logicznie w strachu, ale zachował uszczypliwość dla siebie. westchnął jedynie cicho i chciał pokiwać głową, ale jedynie na jego twarzy wypłynął grymas bólu.
- nie wiem.. chyba nie - powiedział niepewnie, cały czas trzymając się za głowę, która go bolała. odciągnął siłą woli dłonie od głowy i wolno rozejrzał się dookoła. - chodź. odprowadzę cię do domu - zaproponował, odsuwając się wolno od barierki, chociaż właściwsze byłoby: 'odprowadź mnie do domu'.
Powrót do góry Go down
ruby
gaduła
ruby


Age : 32

Battersea Park Empty
PisanieTemat: Re: Battersea Park   Battersea Park Empty06.10.11 10:10

-to dobrze. jeszcze raz przepraszam - ruby skinęła głową, chociaż pewnie sama pomyślała o tym, że to raczej ona odprowadzi noaha niż on ją. zawsze to jednak mężczyzna u boku i nawet jeśli snuł się za nią jak półżywy, czuła się pewniej i bezpieczniej. przysunęła się do niego, biorąc pod ramię i poszli. możesz zacząć jeśli chcesz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Battersea Park Empty
PisanieTemat: Re: Battersea Park   Battersea Park Empty

Powrót do góry Go down
 
Battersea Park
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regent's Park
» St. James' Park
» Hyde Park
» Greenwich Park
» Green Park

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Londyn. :: Na zewnątrz-
Skocz do: