Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Brockwell Park

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Administrator
danonek
Administrator



Brockwell Park Empty
PisanieTemat: Brockwell Park   Brockwell Park Empty04.10.11 5:46

Brockwell Park Autumn-regents-park-03
Powrót do góry Go down
https://londek.forumpolish.com
emma

emma


Age : 33

Brockwell Park Empty
PisanieTemat: Re: Brockwell Park   Brockwell Park Empty07.10.11 6:27

siedziała po turecku w altance, widocznej na zdjęciu, i skręcała sobie skręta, którego planowała wypalić przed jakąś imprezą, na którą niewątpliwie zmierzała.
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Age : 35

Brockwell Park Empty
PisanieTemat: Re: Brockwell Park   Brockwell Park Empty07.10.11 6:39

kręcił się w okolicy, urządzając sobie pewnie wieczorny jogging, bo dbał o formę. kiedy zmęczył sie wystarczająco przysiadł sobie na ławce w altance, przez moment przyglądając się dziewczynie skręcającej skręta. dobrze, że się nie spocił, bo wybrał sobie opcje ćwiczenia bez nadmiernej potliwości jak w simsach, poza tym używał dobrego antyperspirantu. - cześć, mogę liczyć na to, ze podzielisz się z nieznajomym wędrowcem? - zapytał, po czym skinął na skręta, bo nabrał ochoty na zielone, a nie miał nic swojego pod ręką.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Age : 33

Brockwell Park Empty
PisanieTemat: Re: Brockwell Park   Brockwell Park Empty07.10.11 6:54

-hm - zastanowiła się, dokańczając skręcanie, po czym podniosła głowę, zaszczycając ethana swoim spojrzeniem. wzruszyła ramionami - może, może... zależy co będę z tego miała - dodała, nie kryjąc się z tym, że bywała interesowana - nieznajomy wędrowcu - puściła mu oczko, uśmiechając się nieznacznie, bo uznała, że chłopak jest niczego sobie. jeszcze nigdy nie grałam z dunstanem, chyba zawsze go miałam xd.
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Age : 35

Brockwell Park Empty
PisanieTemat: Re: Brockwell Park   Brockwell Park Empty07.10.11 6:59

no, chyba tak, ale czas na zmiany, bo szkoda, żeby się dupeczka marnowała hihi. - zależy co byś chciała - oduśmiechnął się całkiem seksownie, bo pewnie był gotów nawet spłacić tego skręta w naturze, nawet jeśli musiałby targać do jej mieszkania cały worek marchwi czy ziemniaków *żżs* - jestem ethan - uznał, że wypada się przedstawić, żeby chociaż sprawiać pozory ułożonego czy kulturalnego.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Age : 33

Brockwell Park Empty
PisanieTemat: Re: Brockwell Park   Brockwell Park Empty07.10.11 7:04

poza tym w końcu mogę z nim pograć Brockwell Park 1356168126 - zależy co jesteś w stanie mi zaoferować - uniosła brwi, trochę się z nim drocząc. nie spuszczała wzroku z chłopaka, kiedy polizała bibułkę, w celu sklejenia ów skręta, którego kilkakrotnie obróciła w dłoniach - cześć, ethan. jestem emma - przedstawiła się również, skoro chciał grać na otwarte karty.
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Age : 35

Brockwell Park Empty
PisanieTemat: Re: Brockwell Park   Brockwell Park Empty07.10.11 7:14

- wszystko co tutaj widzisz - odparł bez zastanowienia i zaskakująco szczerze, wskazując na siebie, bo skoro emma była cholernie atrakcyjną lasią to jasne, że był chętny na jakiś seksik w ramach spłaty długów. gorzej jak emma zatrudni go do zmywania na czyń czy coś :c przyglądał sie dziewczynie pytająco, czekając na jakąkolwiek jej reakcję. miał nadzieję, że przystanie na jego propozycję, bo skoro paliła skręty nie mogła być grzeczna dziewczynką.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Age : 33

Brockwell Park Empty
PisanieTemat: Re: Brockwell Park   Brockwell Park Empty07.10.11 7:23

skinęła głową, kiedy zaprezentował jej z czego może wybierać, hihi - w takim razie... - zaczęła, przysuwając się do niego nieznacznie - chciałabym... - wyciągnęła rękę, którą przesunęła po klatce piersiowej ethana powoli w dół, w dół, aż ją zabrała - ...żebyś przez następny tydzień sprzątał mi mieszkanie. pokłóciłam się z poprzednią gosposią i dała nogę - wzruszyła ramionami, jakby chciała dodać 'no co'. wiedziała, że nie tego się spodziewał. gwoli ścisłości sama miała na niego ochotę, ale jeszcze bardziej chciała trochę sobie z niego pożartować. w końcu zapaliła skręta, zaciągając się z błogim wyrazem twarzy.
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Age : 35

Brockwell Park Empty
PisanieTemat: Re: Brockwell Park   Brockwell Park Empty07.10.11 7:28

uśmiechnął się na jej słowa, bo zaczynał ją lubić. pewnie lubił gonić króliczka i to dlatego - okej, nie ma sprawy. ale ostrzegam, że kiepski ze mnie sprzątacz - zaśmiał się, po czym wyciągnął dziewczynie blancika z ust, skoro dobili targu. oczywiście ethan nie zamierzał nic jej sprzątać, uznał, że tak czy owak jeszcze uda mu się ja uwieść, taki też sobie postawił cel, bo go strasznie kręciła. zaciągnął się porządnie i powoli wypuszczając dumek rozkoszował sie zapachem i smakiem
Powrót do góry Go down
emma

emma


Age : 33

Brockwell Park Empty
PisanieTemat: Re: Brockwell Park   Brockwell Park Empty07.10.11 7:35

-w takim razie będziesz musiał się sporo nauczyć, bo jestem dość wymagająca jeśli chodzi o poziom czystości w moim mieszkaniu - uniosła brwi, przybierając poważną minę, jednak nie zdołała jej zbyt długo utrzymać. zastąpił ją szeroki uśmiech. kiedy ethan się zaciągnął, odebrała mu skręta, strzepując go i wdychając przyjemny dym. wyciągnęła przed siebie nogi w baletkach, krzyżując je w kostkach.
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Age : 35

Brockwell Park Empty
PisanieTemat: Re: Brockwell Park   Brockwell Park Empty07.10.11 7:46

- jeśli tylko będziesz mnie edukować to czemu nie - stwierdził z szelmowskim uśmiechem, oczyma wyobraźni widząc emme w stroju pokojówki, bo to tylko facet i ciągle jakieś kosmate myśli chodziły mu po głowie. - od kiedy mam zacząć? - zapytał, licząc na to, że zaprosi go do siebie, albo chociaż udzieli prywatnej lekcji w jakimś hotelowym pokoju, bo wychodził z założenia, że emma nie może być jakąś cnotką niewydymką.
Powrót do góry Go down
emma

emma


Age : 33

Brockwell Park Empty
PisanieTemat: Re: Brockwell Park   Brockwell Park Empty07.10.11 7:53

-nie wiem czy będziesz mógł dostąpić zaszczytu bycia edukowanym przez samego mistrza - zachichotała, mrużąc oczy i ponownie zaciągając się skrętem. zerknęła na ładny zegarek gucciego, dochodząc do wniosku, że i tak jest jeszcze wcześnie, więc zdążą się zabawić zanim powędruje na imprezę, albo ostatecznie ją sobie odpuści. podniosła się więc z ziemi, otrzepując tyłek, bo to żaden lans chodzić ze śladami kurzu czy czegokolwiek na spodniach - właściwie możesz zacząć od teraz - zadecydowała, podając mu blancika.
Powrót do góry Go down
ethan

ethan


Age : 35

Brockwell Park Empty
PisanieTemat: Re: Brockwell Park   Brockwell Park Empty07.10.11 7:58

- się robi - stwierdził, porywając się na równe nogi i kładąc ręce na jej pupie, którą zaczął otrzepywać, skoro miał zacząć od zaraz xd - chyba, że chodzi ci o sprzątanie twojego mieszkania - dodał zaraz, kiedy już się namacał, po czym z szelmowskim uśmiechem ruszył do przodu, czekając aż emma dołączy. i pewnie poszli, możesz zacząć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brockwell Park Empty
PisanieTemat: Re: Brockwell Park   Brockwell Park Empty

Powrót do góry Go down
 
Brockwell Park
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regent's Park
» St. James' Park
» Hyde Park
» Greenwich Park
» Green Park

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Londyn. :: Na zewnątrz-
Skocz do: