Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Bushy Park

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Administrator
danonek
Administrator



Bushy Park Empty
PisanieTemat: Bushy Park   Bushy Park Empty04.10.11 5:45

Bushy Park 3120484216_0d6a4d6281
Powrót do góry Go down
https://londek.forumpolish.com
audrey

audrey


Age : 32

Bushy Park Empty
PisanieTemat: Re: Bushy Park   Bushy Park Empty06.10.11 4:13

bawiła się patyczkiem po chupa chupsie, którego właśnie skończyła jeść, bo z tego co pamiętam napisałam jej w wizytówce, że jest uzależniona od chupa chupsów! i to pewnie jeszcze tych truskawkowych! w każdym razie stała opierając się o jakieś drzewko, przyglądając wiewiórce, którą ja ostatnio widziałam, jak szłam do szkoły, wtf. trochę zmarzła, bo nie ubrała się za ciepło, źle dedukując pogodę!
Powrót do góry Go down
robert
laleczka
robert


Age : 37

Bushy Park Empty
PisanieTemat: Re: Bushy Park   Bushy Park Empty06.10.11 4:18

pewnie przyleciał tu dość szybko, bo był w pobliżu i właściwie przez drogę zastanawiał się jak ona miała na imię, dlatego w smsie zwrócil się do niej dziewczyno. ale przypomniał sobie! warto było, bo podobała mu się jak na razie. usiadł dynamicznie na ławce i pewnie posłał lekko cyniczny uśmiech, który był w jego stylu więc nie musiała się martwić.
- no.. doskwierała ci samotność beze mnie? - przysunął się bardziej do niej i pewnie oparł łokieć o ławeczkę a głowę oparl na dłoni. - masz ochotę w ogóle iść gdziekolwiek z takim nieciekawym człowiekiem? - zmarszczył brwi czekając na jej słodką odpowiedź
Powrót do góry Go down
audrey

audrey


Age : 32

Bushy Park Empty
PisanieTemat: Re: Bushy Park   Bushy Park Empty06.10.11 4:22

mimowolnie uśmiechnęła się na widok roberta, bo pewnie całkiem bawiło ją jego wczorajsze zachowanie, kiedy to ona najzwyczajniej w świecie się z niego nabijała, a on wziął to tak do siebie. miło, że sobie przypomniał jej imię, bo byłoby dość nieciekawie, gdyby wyszło, że zapomniał! ; o
- straaaaaasznie - powiedziała, kiwając twierdząco głową i nawet poklepała go po kolanku, żeby mu pokazać, jak bardzo za nim tęskniła, i jak było jej go brak! (nie żebym napisała brat..) spojrzała w twarz roberta, przygryzając dolną wargę, co pozwoliło jej powstrzymać śmiech, ale nie szeroki uśmiech, który chwilę później pojawił się mimowolnie na jej ustach. - mhm, mam - odparła, po czym wstała z ławeczki, strzepując z uda niewidzialny kurz.
Powrót do góry Go down
robert
laleczka
robert


Age : 37

Bushy Park Empty
PisanieTemat: Re: Bushy Park   Bushy Park Empty06.10.11 4:24

pewnie uśmiechnął się nawet kącikowo i miał nadzieję żeby wydarzyło się coś przyjemnego i właściwie nie powiedział nic innego jak.. - chodźmy! - i zacznę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bushy Park Empty
PisanieTemat: Re: Bushy Park   Bushy Park Empty

Powrót do góry Go down
 
Bushy Park
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regent's Park
» St. James' Park
» Hyde Park
» Greenwich Park
» Green Park

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Londyn. :: Na zewnątrz-
Skocz do: