Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 noah

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
noah
gaduła
noah


Age : 33

noah - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: noah   noah - Page 2 Empty08.10.11 10:08

wyczuł, że nie zachowuje się swobodnie. uniósł się na łokciach i spojrzał na nią unosząc brwi. - o co chodzi? - zapytał, bo sorry, ale raczej z niczego nie powiedziałaby mu, że myślała, że będzie mu przeszkadzać. podniósł się z łóżka i naciągnął bokserki na tyłek. momentalnie odechciało mu się spać, bo nie wiedział, o co jej chodzi, a nie lubił nie wiedzieć takich rzeczy, bo nie wiedział, jak miał się zachować w takich chwilach. spojrzał na nią z góry, odpinając zapięcie zegarka, który odłożył na stolik nocny.
Powrót do góry Go down
patricia
kasiora
patricia


Age : 33

noah - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: noah   noah - Page 2 Empty08.10.11 10:11

- wiem o ruby i o tobie. robert cię nienawidzi - powiedziała mu szczerze - powinnam chyba już sobie pójść wiesz? chyba tak będzie najlepiej - aww, zrobiło się jej momentalnie zimno, beznadziejnie i nie wiedziała co ma ze sobą zrobić więc siedziała jak idiotka na tym łóżku ogarniając gdzie ma swoje ciuchy wszystkie. pociągnęła nosem, wstała więc po swoje stringi i biustonosz, szukała sukienki - cieszę się że przynajmniej ty nie nazwałeś mnie ruby - rzuciła.
Powrót do góry Go down
noah
gaduła
noah


Age : 33

noah - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: noah   noah - Page 2 Empty08.10.11 10:14

stał całkiem skołowany z lekkim wyrazem twarzy: 'co do chuja?' i wpatrywał się w nią bez słowa, przez dłuższą chwilę. potrzebował trochę czasu, żeby po alkoholu, o tej godzinie i jeszcze takie informacje ogarnąć w pełni, tym bardziej, że niezmiernie go zaskoczyła.
- co o mnie i o ruby? i czemu miałbym nazwać cię jej imieniem? - zapytał, bo jednak chociaż chciał to sobie ułożyć w jebaną całość, to troche mu nie szło, bo miał dzisiaj niż intelektualny, albo po prostu nie chciał dopuścić prawdy do swojej świadomości.
Powrót do góry Go down
patricia
kasiora
patricia


Age : 33

noah - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: noah   noah - Page 2 Empty08.10.11 10:17

- domyśl się kurwa. ruby nazwała twoim imieniem mojego brata. ja przynajmniej tego jeszcze uniknęłam... jak się kurwa kochacie to z daleka od nas, jak najdalej. bo takich ludzi jak ty już znam. fajnie że ją kochasz, ale przynajmniej kurwa bądźcie oficjalnie razem a nie lecicie sobie w chuja z innymi - zauważyła zakładając zaraz szybciutko sukienkę. założyła też szpilki - także tyle na dzisiaj. żegnam - skierowała się powoli do wyjścia.
Powrót do góry Go down
noah
gaduła
noah


Age : 33

noah - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: noah   noah - Page 2 Empty08.10.11 10:21

patrzył na nią bez slowa, starając się nie wybuchnąć śmiechem. w głowie mu się nie mieściło, że ruby nazwała roberta jego imieniem i z pewnością w chuja mu to podniosło samoocenę, ale chciał tego po sobie pokazać przy patt, która, nie dało się ukryć, była na niego wkurwiona. zagryzł dolną wargę. - przepraszam - powiedział do jej pleców, bo właściwie nie wiedział, co powinien zrobić, czy powiedzieć ;c
Powrót do góry Go down
patricia
kasiora
patricia


Age : 33

noah - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: noah   noah - Page 2 Empty08.10.11 10:24

rozpłakała się, bała się odrzucenia więc to automatycznie było dla niej odrzucenie. więc zapewne spojrzała na niego rozryczana ostatni raz, szlochając powiedziała - to nic nie da - pokręciła głową, wybiegła trzaskając drzwiami. :c
Powrót do góry Go down
noah
gaduła
noah


Age : 33

noah - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: noah   noah - Page 2 Empty08.10.11 10:29

pewnie poczuł się, jak ostatni chuj, kiedy się rozpłakała. chciał ją jakoś pocieszyć, ale przykro mi, nie widział żadnej opcji, tak samo jak ja, więc pozwolił jej wybiec i zamknął za nią później jedynie drzwi na zasuwę, bo bał się morderców i roberta xd po czym walnął się na łóżko, chcąc to wszystko jakoś ogarnąć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





noah - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: noah   noah - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
noah
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» noah
» noah
» noah cooper / adrien sahores

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Londyn. :: Mieszkania-
Skocz do: