Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Russell Square Cafe

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Administrator
danonek
Administrator



Russell Square Cafe Empty
PisanieTemat: Russell Square Cafe   Russell Square Cafe Empty04.10.11 7:48

Russell Square Cafe 5000495103_ac83fa577b
Powrót do góry Go down
https://londek.forumpolish.com
mathilde

mathilde


Age : 33

Russell Square Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Russell Square Cafe   Russell Square Cafe Empty09.10.11 5:23

ja mam dzisiaj zaplon zycia swoja droga wiec spoko xd anywho mathilde i max przyszli tutaj i zajeli miejsce przy jednym ze stolikow na zewnatrz, skoro pogoda wciaz byla stosunkowo ladna, trzeba z tego korzystac! - uhh, pilnie potrzebuje bardzo mocnej kawy. tym bardziej, ze dzisiejsza noc bedzie ciezka i nie moge pozwolic sobie na sen. - zwierzyla sie maxowi, robiac origami z serwetki. dobra, wcale nie, po prostu mietolila ja troche w dloniach, bo miala jakies adhd czy cos i musiala cos robic z rekoma, zawsze.
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Age : 41

Russell Square Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Russell Square Cafe   Russell Square Cafe Empty09.10.11 5:33

-a co cie takiego czeka dzisiejszej nocy, ze juz z gory zakladasz ze zarwiesz? - zapytal, usmiechajac sie kacikowo, zastanawiajac sie, czy mathilde pozwoli mu wziac, cokolwiek planowala, w tym udzial, hehe. jednak po chwili otrzasnal sie troche ze swoich glebokich przemyslen. zamoczyl w kazdym razie usta w swojej gorace kawie, po czym oblizal usta, ktore przybraly ladny, malinowy kolor.
Powrót do góry Go down
mathilde

mathilde


Age : 33

Russell Square Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Russell Square Cafe   Russell Square Cafe Empty09.10.11 5:42

- czysto teoretycznie troche nauki... ale jak tak teraz patrze, zastanawiam sie czy moje plany na te noc nie beda musialy sie odrobine zmienic. - poslala mu lobuzerski usmiech znad filizanki, z ktorej to teraz wziela niewielkiego lyka. zupelnie niechcacy w tym samym czasie smyrajac go stopa w lydke, oopsie. zastanawiala sie czy to wszystko co robi to aby na pewno dobry pomysl, ale szybko porzucila te mysl, bo jak za duzo rozmyslala na takie tematy, to odzywalo sie jej sumienie, co nie bylo zbyt przyjemne. udawanie, ze sie go wcale nie ma jest zdecydowanie lepsza opcja! i teraz ja zw
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Age : 41

Russell Square Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Russell Square Cafe   Russell Square Cafe Empty09.10.11 5:59

- a niby czemu mialyby sie zmienic? - zapytal, usmiechajac sie lekko, nie spuszczajac z niej wzroku. pewnie kiedy poczul, ze smyra go po lydce, to zaczely przez jego glowe przebiegl szereg grzesznych mysli. postanowil przejac dowodzenie w tych podrywach, dlatego przykryl swoja dlonia jej dlon. max nie sprawial wrazenia kogos zbyt nachalnego. byl raczej subtelny, dzentelmenski, etc. nawet jesli mathilde mialaby skonczyc jako ofiara na jedna noc, czy cos w tym stylu, to mogla miec pewnosc ze max przed zajsciem jak i po bedzie mogla liczyc na to, ze max bedzie obchodzil sie z nia z nalezytym szacunkiem.
Powrót do góry Go down
mathilde

mathilde


Age : 33

Russell Square Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Russell Square Cafe   Russell Square Cafe Empty09.10.11 6:18

- zawsze dostaje to czego chce. a dzisiaj chce, zeby moje plany na te noc dotyczyly kogos, nie czegos. - zafalowala brwiami we wciaz tym samym lobuzerskim usmiechu i wysunela swoja drobna dlon spod jego, zdecydowanie wiekszej i silniejszej, by ulozyc ja na wierzch. bo jej ma byc na wierzchu, he he. - chyba nie masz nic przeciwko temu. - dodala jeszcze, oblizujac usta.
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Age : 41

Russell Square Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Russell Square Cafe   Russell Square Cafe Empty09.10.11 6:23

- nie - powiedzial. odpowiadalo mu to, ze poszlo mu z nia tak latwo. tak czy siak nachylil sie nad stolikiem, by zlozyc na jej ustach pocalunek. najpierw spojrzal na nia, przedluzajac te chwile, w ktorej ich usta sa bardzo blisko, jednak jeszcze sie nie stykaja, po czym wpil sie w koncu w jej wargi. - znam bardzo fajny hotel w poblizu - mruknal, odsuwajac nsie troche od niej, gladzac ja w miedzyczasie po policzku.
Powrót do góry Go down
mathilde

mathilde


Age : 33

Russell Square Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Russell Square Cafe   Russell Square Cafe Empty09.10.11 6:30

odwzajemnila jego pocalunek i zgodzila sie na propozycje maxa, wiec poszli i zacznij!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Russell Square Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Russell Square Cafe   Russell Square Cafe Empty

Powrót do góry Go down
 
Russell Square Cafe
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Freud's Cafe
» Boxwood Cafe
» 1001 Cafe
» S&M Cafe
» The River Cafe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Londyn. :: Kawiarnie-
Skocz do: