Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 001.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
plotkara

plotkara



001. Empty
PisanieTemat: 001.   001. Empty10.10.11 7:00

001. Tumblr_lmw1teKQSM1qizl2ao1_500
Hello London

Uroczyście ogłaszam, że przejmuję rządy w Londynie i dzięki mnie dowiecie się o najbardziej rozchwytywanych plotkach w mieście. Te plotki oczywiście będą związane z Wami, bo to wy będziecie tworzyć arystokrację londyńską, jednak uprzedzam - trzeba się nieźle nagimnastykować, by do niej trafić. Wasze najciekawsze ruchy na pewno nie przejdą niezauważone.

Podejrzewam, że niektórym zapadnie w pamięć miniona sobota. Urodziny Teddy'ego to był prawdziwy raj dla chłopców, którzy mieli spore rządze. Dziewczyny chętnie ulegały na każdą prośbę, co pewnie doprowadziło niektóre do katastrofalnego przebiegu zdarzeń. Pierwszą przytoczę Ruby, której historia wydaje mi się jedną z najciekawszych. Nie było tajemnicą, że sypiała z Robertem i podobało się to obu stronom, jednakże śmiem podejrzewać, że nasz rubinek wpadł w sidła słodkiego uwodziciela Noaha. Jej roztargnione serce wpadło w rozpacz, gdy ujrzała go z Patricią, siostrą Roberta. Oczywiście wykorzystała fakt, że ma jeszcze jednego uwodziciela więc zaprosiła swojego regularnego kochanka do domu. Gdy doszło do pewnych intymnych spraw nasza Ruby nieco przekręciła jego imię tak, że wściekły Robert trzasnął drzwiami. Dobrze, że nie złamał jej miednicy, bo za nazwanie go Noahem mogła skończyć naprawdę gorzej.. Potem wzorowy brat poinformował siostrę o wszystkim a ona potem żałowała faktu, że przespała się z Noahem. Ale to nie wszystko! Tej samej nocy Noah i Ruby wpadli sobie w objęcia i moja informatorka widziała go wychodzącego z jej domu nad ranem. Ups.. Gorzej dla Ciebie, Ruby, bo o Twoim flircie z Maximilianem również wiem. Więc ostrzegam Cię przed ciężką ręką Roberta.
Och, gdyby to były jedyne erotyczne zagrania tamtego wieczoru, jednak był ich cały wachlarz. Przekonałam się, Alex ma dużo w tej kwestii do powiedzenia. W piątek słyszałam zza ściany jej jęki, w które wprawiał ją Julien. Oczywiście znamy status jej związku z Matthiew ale nie wydaje mi się, by przyjął to na swój umięśniony tors z łatwością. Jak mogłam zapomnieć o naszym 21-latku! Spędził miły, gorący wieczór z Mathilde, z którą również zaliczył obowiązkowy seks. Niezręczna sytuacja nastąpiła, gdy na imprezę wkroczyli Autumn z Jasonem, którzy spotkali jego ex, Lię. Napięcie rosło, jednak szybko na szczęście Autumn opadło. Pojawili się również Cornelia z Xavierem, którzy albo raczej się kłócili, albo mieli świetną rozmową filozoficzną, bo ich miny nie były imprezowe. On ją przepraszał i całował, ona jednak była chyba obojętna, co jest miłą odmianą w przeciwieństwie do R. i A.

Hm, to tyle z mojej nienagannej wiedzy. Wiedzcie, że ściany mają uszy a ja je mam nieograniczone. Jeśli jednak myślicie, że coś umknęło mojej spotrzegawczości, wysyłajcie mi wiadomości na pw, które według was są ciekawe (mogą być prawdziwe, jak i zmyślone). Pamiętajcie, że w każdej plotce jest ziarno prawdy. Komentarze mile widziane.

xoxo,
Plotkara 001. 4051779192
Powrót do góry Go down
ruby
gaduła
ruby


Age : 32

001. Empty
PisanieTemat: Re: 001.   001. Empty10.10.11 7:04

-,-
Powrót do góry Go down
patricia
kasiora
patricia


Age : 33

001. Empty
PisanieTemat: Re: 001.   001. Empty10.10.11 7:08

ja pierdole -,-
Powrót do góry Go down
Sponsored content





001. Empty
PisanieTemat: Re: 001.   001. Empty

Powrót do góry Go down
 
001.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Plotki, Ploteczki :: www.gossipgirl.net-
Skocz do: