Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Tinto Coffee

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Administrator
danonek
Administrator



Tinto Coffee Empty
PisanieTemat: Tinto Coffee   Tinto Coffee Empty04.10.11 8:04

Tinto Coffee HQ096180_429long
Powrót do góry Go down
https://londek.forumpolish.com
cornelia
laleczka
cornelia


Age : 31

Tinto Coffee Empty
PisanieTemat: Re: Tinto Coffee   Tinto Coffee Empty09.10.11 5:29

przyszła tutaj, bo skończyła jej się kawa w domu, miała tutaj blisko więc usiadła przy wolnym stoliku, a był to ostatni przy którym nikt nie siedział. czekała cierpliwie na kelnerkę i przeglądała w kalendarzyku swoje terminy oddania prac na studia.
Powrót do góry Go down
pablo

pablo


Age : 35

Tinto Coffee Empty
PisanieTemat: Re: Tinto Coffee   Tinto Coffee Empty09.10.11 5:33

Pablo nie przyszedł na kawę, bo nie miał kasy na takie luksusy, ale chciał poderwać jakąś kelnerkę, która może użyczyłaby mu papierosa i popielniczkę, albo nawet kanapę do przenocowania. Wkroczył więc do lokalu w swoim jasnym sweterku, ubrudzonym krwią po tym, jak jakaś durna ruda małpa go rano pobiła, i usiadł przy stoliku Cornelii, bo jej nie zauważył. Dopiero po chwili uznał, że usiadł naprzeciwko jakiejś blondynki z wielkimi ustami i odrobinę się przestraszył, bo nie ufał blondynkom, ale potem stwierdził, że ta jest całkiem ładna więc posłał jej nieznaczny uśmiech.
Powrót do góry Go down
cornelia
laleczka
cornelia


Age : 31

Tinto Coffee Empty
PisanieTemat: Re: Tinto Coffee   Tinto Coffee Empty09.10.11 5:36

ona nie miała aż takich wielkich ust ; c ładniejszy przymiotnik - zmysłowe pełne ;d pewnie podniosła głowę gdy zobaczyła przysiadającego się pabla i uśmiechnęła się right back, po czym dopisała sobie coś w kalendarzyku , były to pewnie jakieś tytuły jej obrazów, pewnie miała cięzkie czasy barokowe do namalowanie i miala wiele roboty i musiala miec wszystko zapiete na ostatni guzik. pewnie jej kawa przyszla i przygladala sie ekscentrycznemu facetowi.
Powrót do góry Go down
pablo

pablo


Age : 35

Tinto Coffee Empty
PisanieTemat: Re: Tinto Coffee   Tinto Coffee Empty09.10.11 5:39

Kelnerka rzuciła Pablo nieprzychylne spojrzenie, gdy ten powiedział, że nic nie chce, drąc przy tym papierową serwetkę na malutkie kawałeczki, oblizał usta. - Cześć - rzucił w stronę owej panny o zmysłowych, pełnych ustach dżoany krupy i podrapał się po swoim nieco obolałym nosie. - I smacznego. Chociaż w sumie nie wiem, czy życzy się smacznego przy piciu - stwierdził, marszcząc nieco czoło.
Powrót do góry Go down
cornelia
laleczka
cornelia


Age : 31

Tinto Coffee Empty
PisanieTemat: Re: Tinto Coffee   Tinto Coffee Empty09.10.11 5:44

puściła mu oczko, co było pewnie równoznaczne z podziękowaniem, jednak pewnie musiała jeszcze to zakomunikować werbalnie - cześć, a dziękuję. na pewno mnie to ochroni przed zakrztuszeniem przynajmniej - zauważyła z poważną miną dopisując pewnie to co potrzebuje do światłocienia - jestem cornelia tak w ogóle. - przedstawila sie kulturalnie, potem zaciekawila ja jedna rzecz - hm, niezreczne pytanie, ale czemu tu przyszedles, jesli nic nie zamawiasz? - usmiechnela sie sama do siebie
Powrót do góry Go down
pablo

pablo


Age : 35

Tinto Coffee Empty
PisanieTemat: Re: Tinto Coffee   Tinto Coffee Empty09.10.11 5:49

-Miło cię poznać - powiedział, uznając, że jest o wiele zbyt miły, zwłaszcza że przecież Cornelia była blondynką. Skrzywił się w związku z tym nieznacznie i zapomniał się przedstawić, zmierzwił za to swoją zacną grzywę i rozejrzał się po lokalu, by potem wzruszyć ramionami. - W sumie to nie wiem. Tak po prostu przyszedłem. A co, przeszkadza ci w tym coś? - Spytał i był gotów się z nią bić, bo był znanym w całym mieście damskim bokserem.
Powrót do góry Go down
cornelia
laleczka
cornelia


Age : 31

Tinto Coffee Empty
PisanieTemat: Re: Tinto Coffee   Tinto Coffee Empty09.10.11 5:52

- tak, baardzo - powiedziała i miała ochotę się tylko zaśmiac, ale jak na poważną kobetę przystało zachowała spokój i popijała swoja idealną kawę - nic, po prostu byłam ciekawa. przepraszam za pytanie, juz zadnego nie zadam - pewnie zauwazyła tą niechęć, gdyby wiedziała, że nie lubi blondynek miałaby tysiace argumentow na to, że jest beznadziejnym facetem i ocenia tylko po wygladzie ale co tam. zajela sie wiec swoim kalendarzem i telefonem, pewnie czekala na eska od xaviera ale na jakas mila wiadomosc od autumn
Powrót do góry Go down
pablo

pablo


Age : 35

Tinto Coffee Empty
PisanieTemat: Re: Tinto Coffee   Tinto Coffee Empty09.10.11 5:55

Wcale nie był taki beznadziejny, skoro mimo swoich uprzedzeń (a miał ku nim powody, bo miał naprawdę przykre doświadczenia związane z blond suniami) się do niej przysiadł i jeszcze na nią za bardzo nie bluzgał! - Nie masz za co przepraszać i możesz pytać o co chcesz. Ale żeby nie było, to nie, nie jestem bezdomnym - uśmiechnął się jednokącikowo, zastanawiając się, czy faktycznie przypadkiem miał gdzie mieszkać, ale przypomniał sobie, że przecież miał jeden, nieduży wynajęty pokoik.
Powrót do góry Go down
cornelia
laleczka
cornelia


Age : 31

Tinto Coffee Empty
PisanieTemat: Re: Tinto Coffee   Tinto Coffee Empty09.10.11 6:01

pewnie założyła swoje okulary na nosek, ktore pomagaly jej w czytaniu chociaz umowmy sie, w nich wygladala stylowo i powaznie. wyjela jakas gazete, i pewnie przelotnie usmiechnela sie do pabla, nie miala pojecia, ze ten chlopaczek moze huknac gdy ona zrobi jakis krok nieswiadomie - nie powinnam pytac, nie znamy sie a ja od razu takie pytanka. nawet nie wiem jak masz na imie ale okej nie przeszkadzam - westchnela i pila powoli kawe i obserwowala piekny londynski wieczor
Powrót do góry Go down
pablo

pablo


Age : 35

Tinto Coffee Empty
PisanieTemat: Re: Tinto Coffee   Tinto Coffee Empty09.10.11 6:04

Pablo pewnie umarl albo coś! Albo jednak sobie poszedł po prostu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tinto Coffee Empty
PisanieTemat: Re: Tinto Coffee   Tinto Coffee Empty

Powrót do góry Go down
 
Tinto Coffee
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Monmouth Coffee House Company

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Londyn. :: Kawiarnie-
Skocz do: