Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Kiosk

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Administrator
danonek
Administrator



Kiosk Empty
PisanieTemat: Kiosk   Kiosk Empty04.10.11 7:44

Kiosk Heather3
Powrót do góry Go down
https://londek.forumpolish.com
william

william


Age : 35

Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty07.10.11 6:10

stał w kolejce, która notabene przypominała długością jakąś kolejkę z prlu, ale był wytrwały, bo skończyły mu się fajki i musiał dokonać zakupu.
Powrót do góry Go down
jackie

jackie


Age : 33

Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty07.10.11 6:15

jackie również czekała w kolejce i oglądała swój nienaganny manikir z nudów, po czym zaczęła gwizdać, po czym zaczęła rozglądać się na boki i za siebie. zahaczyła wzrokiem o williama, który stał za nią, zmierzyła go i wróciła do gwizdania, po czym po chwili znowu odwróciła się, starając się napatrzeć na majestat jego urody.
Powrót do góry Go down
william

william


Age : 35

Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty07.10.11 6:24

wyprężył dumnie pierś, kiedy dostrzegł, że jest obserwowany, po czym sprzedał dziewczynie jakiś fajny uśmiech, żeby jej było miło, albo po prostu, żeby ją zbajerować, bo pewnie lubił rude Twisted Evil - cześć - zagaił w końcu, skoro stałą tuż przed nim - wydajesz mi się dziwnie znajoma? czy my..? - zapytał, unosząc brew w górę - jeśli nie, to powinniśmy - uśmiechnął się kącikowo, wbijając ręce w kieszenie - ...się poznać - dodał jeszcze, w razie gdyby posądzała go o jakieś nieczyste myśli, które pewnie już miał, bo reagował tak na każdego ładnego rudzielca.
Powrót do góry Go down
jackie

jackie


Age : 33

Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty07.10.11 6:30

kiedy się odezwał, to jackie aż podskoczyła, bo tego się nie spodziewała, więc ją trochę przestraszył.- cz..cześć - powiedziała, kiedy opanowała swój atak serca i uniosła lekko kąciki ust, przy czym zrobiły jej się urocze dołki w policzkach - kiedy miałam cztery lata występowałam w reklamie danonków, pewnie dlatego mnie kojarzysz - kiedy kurczyła jej się macica, to wprost proporcjonalnie do tego kurczył jej się mózg, co owocowało niepotrzebnymi monologami i przekierowywaniem rozmowy na ciut żenujące tematy - tak czy siak ja też myślę, że powinniśmy... - specjalnie urwała, żeby przywdziać w tym czasie jakąś seksi twarz - ...się poznać - nawet jej wyszło to dość naturalnie.
Powrót do góry Go down
william

william


Age : 35

Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty07.10.11 6:43

zaśmiał się, kiedy dziewczynie zebrało się na wyznanie - no tak, jesteś tą dziewczynką z reklamy danonków. jak mogłem cię nie poznać! - powiedział wyraźnie rozbawiony - william - przedstawił się, licząc na to, że dziewczyna się zrewanżuje, bo chciał mieć kogoś z branży telewizyjnej w znajomych ehehe - chyba twoja kolej - wskazał na puste okienko w kiosku, bo kolejka nagle się skurczyła i w oddali słychać było głosy oburzenia, że tamują ruch.
Powrót do góry Go down
jackie

jackie


Age : 33

Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty07.10.11 6:47

dosłownie zajmują ruch, hehe. ale nieśmieszny suchar ;c tzn śmieszny tylko dla mnie, ale znowu mam temperaturę i jestem super mało wymagająca. nienawidzę być chora, zwłaszcza, że nie mam z tej okazji żadnego wolnego, tylko smutny weekend w łóżku ;c [/gorzkie żale]. pewnie jackie kupiła to co miała kupić, pewnie coś bardzo ważnego typu bilety na autobus, zielona orbit i fakt, po czym ustapiła miejsca williamowi - jestem jackie - uśmiechnęła się lekko nieśmiało, zakręcając na palec kosmyk swoich czerwonych włosów.
Powrót do góry Go down
william

william


Age : 35

Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty07.10.11 6:56

łączę się za tobą w bólu i cierpieniu. ja za to mam smutny weekend w domu, jestem tu od 6 godzin a już mi się nudzi, niech już napierdala niedziela. zaraz po dziewczynie kupił sobie dwie paczki cameli, jedną na zapas, żeby za szybko nie stać ponownie w kolejce, po czym zerknął czy dziewczyna nadal jest gdzieś nieopodal, bo nie chciał tak szybko kończyć tej znajomości, skoro była ładniutka - masz jakieś plany? mogę cie odprowadzić do domu, albo zaprosić na kawę jeśli nie masz nic przeciwko - zaoferował się, przeczesując swoje włosy.
Powrót do góry Go down
jackie

jackie


Age : 33

Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty07.10.11 7:03

- kawę w piątek wieczorem? - uniosła wysoko brwi. ta propozycja odpowiadała jej jak każda inna, mógłby zaproponować wspólne nabożeństwo w kościele, a jackie i tak by się zgodziła, z radością towarzysząc swojemu nowemu, przystojnemu koledze - należysz chyba do grzecznych chłopców, ale czemu nie? - uśmiechnęła się, trzepocząc rzęsami, mając nadzieję, że nie wygląda kretyńsko - a co do odprowadzenia do domu, musisz sobie za służyć zanim cię tam zaproszę - wyszczerzyła się, a z jej rudej czupryny zaczęły wyrastać różki.
Powrót do góry Go down
william

william


Age : 35

Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty07.10.11 7:11

- ewentualnie piwo w pubie. nie powiedziałbym, ze należę do grzecznych chłopców, raczej nie przepadam za klubami. nie przemawia do mnie ani muzyka ani żel na włosach - stwierdził, bo rzeczywiście nie był klubową bestią i od takich imprez wolał zwykłe domówki.- chyba, że chcesz. wtedy się poświecę- stwierdził, bo kiedy kwestią było zaliczenie, był gotów nagiąć trochę swoje zasady i jakoś się poświęcić.
Powrót do góry Go down
jackie

jackie


Age : 33

Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty07.10.11 7:15

- pub brzmi świetnie! ale uprzedzam, że jestem bardzo ekonomiczna, więc jeśli nie chcesz, bym narobiła ci wiochy i zaczęła robić striptiz na barze, to trzymaj mnie z daleka od alkoholu po pierwszym piwie - zaśmiała się, po czym poszli, gdzie zaczniesz ;*
Powrót do góry Go down
alex
harry potter
alex


Age : 33

Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty09.10.11 9:10

skończyło jej się cappuccino, na które miała ochotę, a do kiosku miała najbliżej, lol, umarłam, ale w każdym razie czekała, aż pan przed nią kupi świerszczyka, żeby mogła kupić swoje upragnione cappuccino i wrócić do domu, żeby się go napić. pewnie kiedy tak stała obejmując się ramionkami w swojej skórze, rurkach i trampkach to zastanawiała się, czy matthew już śpi. stwierdziła, że pewnie siedzi z jakimś kolegą i chleje, więc zrezygnowała z napisania do niego tym bardziej, że spędzili razem popołudnie na upojnym seksie!
Powrót do góry Go down
julien

julien


Age : 34

Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty09.10.11 9:28

zakładam, że julien wypełzł ze swojego domu w celu zakupienia fajek, bo mu się skończyły, a że stał za alex, pewnie skończył z jej kawą na koszulce, kiedy na niego wpadła - co do... alex? hm, cześć - uśmiechnął się do niej dość niewyraźnie, bo nie zażył rutinoscorbin, a poza tym oblała jego ulubiony tiszert z wallim z gdzie jest wallie.
Powrót do góry Go down
alex
harry potter
alex


Age : 33

Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty09.10.11 9:35

a skąd ona miała kawę? ; o kupowało cappuccino w proszku, do zrobienia, ale pewnie miała też ze sobą kawę, którą kupiła po drodze, jak szła do kiosku, bo było jej zimno. nie myślała, że ktoś jeszcze stoi za nią w kolejce, więc kiedy trzymała w łapkach swoje cappuccino odwróciła się i z impetem weszła w twardą przeszkodę, wylewajac swoją kawę i tucząc sobie czoło o mega wyrobiony i twardy xd tors juliena. przy okazji oblała swoje trampki, więc też nie była zadowolona. - ojezu! - pisnęła i chciała już zacząć przepraszać, kiedy julien się przywitał. spojrzała na niego, przygryzając dolną wargę i zastanawiając sie dlaczego przy każdym spotkaniu musi mu coś zrobić. - cześć, julien.. strasznie cię przepraszam - powiedziała pełna skruchy, grzebiąc w kieszeniach za chusteczkami. - o jezu.. musisz to szybko zaprać, bo zostanie plama - powiedziała, wyciągając chusteczkę i wycierając jego ekstra koszulkę z wallim!
Powrót do góry Go down
julien

julien


Age : 34

Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty09.10.11 9:39

u nas w nowych kioskach można kupić kawę ;c - znowu na siebie wpadamy - zafalował brwiami, pocierając obiema łapkami plamę na swojej koszulce, na którą zerknął, przenosząc wzrok na alex - nie umiem tego zaprać... nie chcesz mi może pomóc? czy coś? - zagadnął ,wzruszając ramionami, bo pewnie jeśli odrzuci jego skomlenie o pomoc, koszulka wyląduje w śmietniku. a naprawdę ją lubił. przybrał minę kota ze szreka i nawet zapomniał, po co wyszedł do kiosku. przypomni sobie kiedy znowu dopadnie go głód nikotynowy.
Powrót do góry Go down
alex
harry potter
alex


Age : 33

Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty09.10.11 9:43

u mnie nie ma takich wypasów ;c - i znowu coś ci robię - zauważyła równie błyskotliwie, spoglądajac na niego z przepraszającym wyrazem twarzy, bo nigdy w życiu nie przydarzyło jej się w ciągu jednego weekendu poturbować fizycznie i psychicznie, bo zepsuła jego ulubioną koszulę, żadnej osoby! spojrzała na niego, a później na plamę i jeszcze raz na twarz juliena, gdy zapytał, czy nie chcę mu pomóc w zapraniu plamy, bo on nie jest w stanie sobie z tym poradzić. - no dobra.. mieszkam niedaleko, chodź - powiedziała i pociągnęła go za rękę, wyrzucając po drodze kubek po kawuni i poszli. możesz zacząć u niej ;x
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kiosk Empty
PisanieTemat: Re: Kiosk   Kiosk Empty

Powrót do góry Go down
 
Kiosk
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Londyn. :: Inne-
Skocz do: