Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Kensington Gardens

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Administrator
danonek
Administrator



Kensington Gardens Empty
PisanieTemat: Kensington Gardens   Kensington Gardens Empty04.10.11 5:42

Kensington Gardens Entrance_to_Kensington_Palace_Gardens_-_geograph.org.uk_-_237797
Kensington Gardens 44568
Powrót do góry Go down
https://londek.forumpolish.com
julien

julien


Age : 34

Kensington Gardens Empty
PisanieTemat: Re: Kensington Gardens   Kensington Gardens Empty11.10.11 7:24

dzisiaj dla odmiany brykał tutaj na swojej desce, pewnie bawiąc się w swoją własną wersję wallie zwiedza świat, czy coś. dobrze, że chociaż nie miał na sobie obciachowego sweterka w biało-czerwone pasy, a ramoneskę i koszulkę z bowiem, bo wiedziałam fajną w zarze... wprawdzie damską, ale on miał męską, jakimś cudem.
Powrót do góry Go down
patricia
kasiora
patricia


Age : 33

Kensington Gardens Empty
PisanieTemat: Re: Kensington Gardens   Kensington Gardens Empty11.10.11 7:27

pattie przyszła tutaj na spacer. akurat pisała smsa do koleżanki że chętnie się z nią spotka, to nie widziała kogo ani co ma przed sobą. nawet przez chwilą wpadła na panią z pieskiem. szybko ją przeprosiła aż tutaj nagle przed nią wyrósł wysoki facet na deskorolce, za późno było go ominąć więc trochę zatarasowała mu drogę - och przepraszam - uniosła oczy znad telefonu lecz potem się uśmiechnęła do chłopaka. poprawiła pasek od płaszczyka.
Powrót do góry Go down
julien

julien


Age : 34

Kensington Gardens Empty
PisanieTemat: Re: Kensington Gardens   Kensington Gardens Empty11.10.11 7:29

haha, wyobraziłam sobie pattie himena, podnoszącą jakąś przestraszoną staruszkę i stawiającą ją na nogi, xd. julien nauczony doświadczeniem pospiesznie wyhamował i złapał swoją deskę, zanim odjechała bez niego w siną dal i posłał patricii jakiś przelotny uśmiech - nie ma sprawy. ostatnio cały czas ktoś na mnie wpada - właściwie cały czas ta sama osoba, ale tego już nie dodał, bo po co, prawda?
Powrót do góry Go down
patricia
kasiora
patricia


Age : 33

Kensington Gardens Empty
PisanieTemat: Re: Kensington Gardens   Kensington Gardens Empty11.10.11 7:32

- przepraszam, zapatrzyłam sie w telefon. mam nadzieję że się nic nie stało - uśmiechnęła się kącikowo, poprawiając wpadające włosy w oczy - hmm, to ja już ci nie przeszkadzam, pójdę dalej - spojrzała za siebie, nadal widziała tamtą staruszkę która jej wygrażała to sie przestraszyła że napuści na nią swojego psa. opatuliła się bardziej, było jej strasznie zimno. nie miała szalika to się trzęsła z zimna, musiała teraz ominąć juliena, bo nie będzie tak stała w miejscu.
Powrót do góry Go down
julien

julien


Age : 34

Kensington Gardens Empty
PisanieTemat: Re: Kensington Gardens   Kensington Gardens Empty11.10.11 7:34

-nie ma sprawy, naprawdę - uśmiechnął się do niej szerzej niż wcześniej, drapiąc w kark jak zwykle, kiedy czuł się lekko zakłopotany, albo zdenerwowany. lepsze to niż wąchanie pach, pozdrawiam awkward xd - właściwie to wcale nie przeszkadzasz... i tak nie robiłem niczego produktywnego - wzruszył ramionami, wskazując na swoją deskę - co ty na to, żebym cię odprowadził? - zagadnął, robiąc rozbrajającą minę małego mopsika Kensington Gardens 1293763344 - gdziekolwiek idziesz.
Powrót do góry Go down
patricia
kasiora
patricia


Age : 33

Kensington Gardens Empty
PisanieTemat: Re: Kensington Gardens   Kensington Gardens Empty11.10.11 7:37

odwróciła się do niego - ach tak? no dobrze skoro chcesz mnie odprowadzić i uchronić przed tamtą staruszką to dlaczego nie... wracam do domu, strasznie jest zimno to może zapraszam na herbatę. a tak w ogóle to jestem patricia. ale możesz mi mówić pattie, patt, jak tylko tam chcesz - wsunęła ręce w kieszenie swojego płaszcza. przestąpiła z nogi na nogę, a potem oblizała wargi. dobrze że przynajmniej miała pomadkę ochronną na ustach, miała ładne usta dzięki temu.
Powrót do góry Go down
julien

julien


Age : 34

Kensington Gardens Empty
PisanieTemat: Re: Kensington Gardens   Kensington Gardens Empty11.10.11 7:39

-w porządku. w takim razie dziś wieczór będę twoim prywatnym bodyguardem. co ty na to? - zafalował brwiami, a kiedy powiedziała, że jest jej zimno i faktycznie zauważył, że się trzęsie, szarmancko zdjął z ramion swoją ramoneskę, pachnącą dymem papierosowym i 6 d&g, zarzucając ją na patricie, żeby się trochę rozgrzała - okej. a może być trishia? - zapytał z czystej ciekawości, powoli ruszając przed siebie.
Powrót do góry Go down
patricia
kasiora
patricia


Age : 33

Kensington Gardens Empty
PisanieTemat: Re: Kensington Gardens   Kensington Gardens Empty11.10.11 7:42

ruszyła za nim rozbawiona - niech będzie - zakończyła z ładnym uśmiechem na ustach - bodyguardem? no dobra. ale ja nadal nie znam twojego imienia, chyba że chcesz pozostać anonimowym dobrym duchem który chroni kobiety przed starszymi kobietami i ich psami. i dziekuję za kurtkę, od razu mi cieplej, ale tobie teraz będzie zimno - zauważyła, wąchając jego kurtkę, ładnie pachniała. oblizała instynktownie wargi - to idziemy do mnie - zarządziła
Powrót do góry Go down
julien

julien


Age : 34

Kensington Gardens Empty
PisanieTemat: Re: Kensington Gardens   Kensington Gardens Empty11.10.11 7:54

-a wolisz, żebym pozostał anonimowy? - zapytał, puszczając jej oczko - julien - przedstawił się jednak, po chwili namysłu - i możesz być o mnie spokojna, patricia, nie zmarznę - jutro pewnie będzie chory, ale dzisiaj o tym nie wiedział i co ważniejsze jakoś go to nie obchodziło. zacznij u niej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kensington Gardens Empty
PisanieTemat: Re: Kensington Gardens   Kensington Gardens Empty

Powrót do góry Go down
 
Kensington Gardens
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Victoria Tower Gardens

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Londyn. :: Na zewnątrz-
Skocz do: