Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Biblioteka

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Administrator
danonek
Administrator



Biblioteka Empty
PisanieTemat: Biblioteka   Biblioteka Empty04.10.11 5:17

Biblioteka 1422507733_dd4bf6a869_o
Biblioteka Bigger_british_library
Powrót do góry Go down
https://londek.forumpolish.com
jason

jason


Age : 36

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty06.10.11 8:56

siedział przed biblioteką na tym murku paląc papierosa, którego miał wsuniętego pomiędzy usta i sznurując swojego trampka, który mu się rozwiązał, a nie chciał ryzykować utraty zębów. już wystarczająco piekła go rozcięta warga. taki prezent imieninowy z ostatniej imprezy. nie, żeby wyszedł niedawno z biblioteki, bo ją zamykali. siedział tutaj, bo właśnie rozwiązał mu się ten bucik!
Powrót do góry Go down
autumn

autumn


Age : 33

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty06.10.11 9:00

autumn wcale nie wychodziła z biblioteki, która właściwie nie była już chyba nawet czynna. szła jednak tędy, wracając do domu, nie wiem skąd, jak się namyślę, to ci powiem. było jej trochę chłodno, dlatego objęła się ramionkami. miała na sobie uroczy, czerwony płaszczyk Biblioteka 1356168126 i czarne trampki. w egipskich, a właściwie londyńskich, ciemnościach prawie nie zauważyła jasona, także wpadła na niego i zatoczyła się. - przepraszam... - powiedziała, lekko przestraszona, bo było ciemno i nikogo nie było w pobliżu, także poczuła lekkie zagrożenie i już chciała uciekać, kiedy zamajaczyła jej znajoma sylwetka.
Powrót do góry Go down
jason

jason


Age : 36

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty06.10.11 9:03

właśnie zbierał się do odejścia, kiedy poczuł, że ktoś w niego wpadł, bo raczej nie był taki tępy, zeby pomyśleć, że było to coś.. okej dość filozofii, bo ja wychodzę na tępego człowieka ;c w każdym razie złapał nawet autumn w talii, żeby się nie wywrócila, tak z refleksu i dobrego wychowania! chociaż dobre wychowanie w tym momencie raczej miało najmniej do gadania.
- nic się nie.. autumn? - zapytał, uśmiechając się szeroko na jej widok, bo dawno się nie widzieli i zdążył się już za nią stęsknić. - co ty tutaj robisz sama o tak późnej porze? - zapytał, rozglądajac się dookoła i cały czas trzymając ją w swoim objęciu.
Powrót do góry Go down
autumn

autumn


Age : 33

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty06.10.11 9:08

kiedy poczuła oplatające ją jego ręce, przeraziła się jeszcze bardziej. zanim jednak zdążyła uciekać z krzykiem, jason się odezwał, dzięki czemu rozpoznała z łatwością, że to on, odetchnęła z ulgą i uśmiechnęła się lekko. - jason... - powiedziała, odgarniając zbłąkany kosmyk włosów, po czym pocałowała go w policzek. - właśnie wracałam do domu. nie martw się, nic mi nie będzie. znam te ulice jak własną kieszeń - wzruszyła ramionkami, jakby to miało coś wspólnego z potencjalnym napadem.
Powrót do góry Go down
jason

jason


Age : 36

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty06.10.11 9:16

poczuł jak się rozluźniła, kiedy go rozpoznała, więc uśmiechnął się łagodnie, bo w żadnym wypadku nie miał zamiaru jej wystraszyć, ale wiadomo, wyszło jak wyszło.
- i myślisz, że nic ci nie grozi, bo znasz tę ulice? - zapytał z niedowierzaniem i uśmiechnął się pobłażliwie, po czym odsunął się od niej, bo musiał zgasił niedopałek papierosa, co też zrobił przydeptując go podeszwą swojego zielonego conversa, bo czerwone kojarzą mi się z czonradem! xd objął autumn ramieniem i pewnie ruszyli w stronę jej domu. - no dobrze. to powiedz mi, co u ciebie? strasznie dawno się nie widzieliśmy - powiedział i cmoknął ją w skroń.
Powrót do góry Go down
autumn

autumn


Age : 33

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty06.10.11 9:17

no to zarządzam, że pewnie odprowadził ją do domku, a potem grzecznie poszedł, bo ja za moment lecę. tak, to była gra roku Biblioteka 1356168126
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka Empty

Powrót do góry Go down
 
Biblioteka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Londyn. :: Kultura i Rozrywka-
Skocz do: